Roylco słomki patyczki konstrukcyjne

Słomki konstrukcyjne Roylco moja siostra dostała pod choinkę. Na początku nie była zadowolona. Był to jeden z tych prezentów, których trzeba użyć, by zrozumieć, jaki jest fajny. Rurki są po prostu super i nie ma znaczenia ile masz lat, żeby pochłonęła Cię zabawa nimi. Zestaw składa się ze „słomek” o długości 20 cm oraz „krzyżyków”. Elementy można łączyć w 6 kierunkach tworząc konstrukcje płaskie i trójwymiarowe.

Jedną z uwielbianych przez nas zabaw jest budowanie więzienia. Strażnikami jesteśmy na zmianę, a więźniem czasem zostaje Klara (nasz buldog angielski). Zabawa po jakimś czasie zaczyna żyć własnym życiem i przeradza się w różne wariacje 🙂 Klara uwielbia bawić się też z nami w tunel. Budujemy jej labirynt z rożnymi blokadami, a ona go przechodzi. W zamian dostaje smakołyki 🙂 Gdy tylko widzi te patyczki, siada na dywanie i czeka, aż będzie mogła wejść do środka… i dostać coś dobrego do jedzenia 🙂 Wpycha się do naszego labiryntu, gdy ułożonych jest dopiero kilka patyczków.

Patyczki można przycinać i wtedy budowle będą bardziej zróżnicowane. Nam jednak było szkoda, bo bez przycinania też zabawa jest świetna.

 

Plusy:

 • ta zabawka ma same plusy
 • patyczki są z bardzo dobrej jakości plastiku
 • rurki są giętkie, ale na tyle mocne, że budowle są wytrzymałe i można np. nakryć je narzutą (robiąc namiot)
 • tworzy się budowle przestrzenne
 • budowle są duże, można stworzyć domek z oknami do którego wejdzie kilka osób
 • bardzo proste budowanie, elementy są świetnie dopasowane
 • łatwe sprzątanie
 • bardzo kreatywna i rozwijająca zabawka
 • zajmująca na długo
 • nie jest to zabawka jednorazowa :)gwarantuję, że będziecie do niej wracać

 

Oto labirynt Klary:

 

Wepchnęłyśmy się do niego we dwie 🙂 Ja się zaklinowałam 🙂

Nasz łakomczuch 🙂

Burzenie…

Instrukcja

Gwiazdki:

6 odpowiedzi na “Roylco słomki patyczki konstrukcyjne”

 1. Na allegro sa dostępne, świetna zabawa. Dzieciom w wieku 2-4 lat pomagaja rodzice lub starsze dzieci w wymyślaniu konstrukcji. Dorośli też świetnie się bawią. Jedyne ograniczenia to wielkość pokoju lub ilość słomek, dlatego proponuję kupic opakowanie min. 200 szt.

  0
 2. Patyki super, pomysly macie jeszcze lepsze! Tych patyczkow nie da sie kupic w polsce takiej firmy :(ciekawe czy innych tez sa ok

  5
  1. Nie wiem jakiej jakości są innych firm. Mama kupiła je na amazonie. Są naprawdę świetne. Innych nie miałam możliwości wypróbować.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.