Park linowy

Dziś po raz kolejny odwiedziłam Park Linowy w Kielcach. Atrakcja położona jest w lesie, między drzewami. Spokojnie można tu dojechać z centrum rowerem. Trasy co roku są udoskonalane, więc monotonia Wam nie grozi:) Ja zaczynałam swoją przygodę kilka lat temu od trasy dla maluchów umieszczonej tuż nad ziemią (z tego toru przeszkód mogą korzystać już 3-latki). Najwyższą ukończoną przeze mnie trasą jest trasa niebieska (przechodziła ją też moja mama -to był niezły widok:)). Trzeba się trochę namęczyć, żeby ją pokonać, ale nie jest to jakoś strasznie trudne.  Moja ulubiona trasa to pomarańczowa. Najfajniejsze są w niej zielone siatki, na których trzeba się rozbujać, aby je przejść. Przebycie tego toru to ok 35 minut. Ja musiałam czekać na platformach, ponieważ było dużo osób korzystających z atrakcji (a na jednej przeszkodzie może być tylko 1 dziecko). Jest tu pięć tras: zielona do 7 lat, żółta od 110 cm, pomarańczowa od 130 cm, niebieska od 140 i czerwona od 150 cm.  Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Na początku dla dzieci, które nie znają zasad Pan prowadzi krótkie szkolenie.  Potem zakładamy uprząż, kask i hop na drzewa!!:)

Plusy:

 • można tu aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu
 • urozmaicone trasy
 • fajny widok z góry:)
 • cierpliwi i mili instruktorzy

Minusy:

 • duże kolejki w weekendy
 • gryzą komary:)

Gwiazdki:

7 odpowiedzi do “Park linowy”

 1. Mieszkam niedaleko Kielc i słyszałam o tym parku że fajnie można spędzić czas z rodziną , fajne fotki i opis ,może kiedyś skuszę się na taki wypad 😉

  0
 2. Bardzo dziękujemy za opinię na temat naszego parku 🙂 Cieszymy się, że się podobało!
  Zapraszamy oczywiście ponownie!
  Świetna strona!

  5
 3. Fajnom stronkę zrobiłaś. Ja byłam w tym parku i było bardzo fajnie. Napisz jeszce gdzie morzna wyjść w wakacje w Kielcach bo jestem tu u babci i trochę zaczynam się nudzić.

  5

Dodaj komentarz