Mój kalendarz adwentowy. Wreszcie otwieram okienka!! 1-24 grudnia (2018)

No i nadszedł tak bardzo oczekiwany przeze mnie i moją siostrę dzień. Od dziś do 24 grudnia będziemy otwierać (jak co roku) okienka z naszego drewnianego kalendarza. Przy kalendarzu zawsze stoi duży Mikołaj. Na dachu domku są sanie, a pod daszkiem świeci się małe światełko. Kalendarz jest dla nas magiczny!  Tutaj i tutaj możecie sobie przeczytać, jak wyglądało to w ubiegłym roku. Ale w skrócie: mama codziennie szykuje nam w jakąś niespodziankę i umieszcza pod klapką kalendarza. Najczęściej są to słodkości, a czasem jakiś drobiazg związany ze świętami. Zdarzają się też większe niespodzianki, które trzeba odnaleźć po wykonaniu różnych zadań lub odgadnięciu zagadek. Uwielbiam grudzień!

Od dziś przez 24 dni będę dzielić się z Wami tym, co było w naszych okienkach! 🙂

 

 

Startujemy! 🙂

 

1 grudnia

Dzisiaj w okienku ja i moja siostra znalazłyśmy 2 karteczki, które miały nam pomóc odnaleźć upominki . Na mojej było napisane:  „Zuziu! Zajrzyj pod parapet w dużym pokoju!”.  Była tam kolejna podpowiedź: „Osiem liter znajdź w Twoim pokoju i w przedpokoju”. Szukanie trochę mi zajęło, ale po pewnym czasie odnalazłam literki i ułożyłam z rozsypanki wyraz. Hasło brzmiało: „narożnik”. Pobiegłam więc do dużego pokoju w którym stoki mebel. Szukałam pod poduszkami, pod narożnikiem, za nim. Na końcu przypomniałam sobie, że można go otworzyć. W środku między kocami znalazłam kalendarz adwentowy z kosmetykami. Czyli w pierwszym okienku kalendarza adwentowego znajdował się kalendarz adwentowy z kosmetykami 🙂 Super!

Maja miała podobne zadanie. Ona znalazła swoją niespodziankę w szufladzie. Był to kalendarz adwentowy Lego Friends.

Szczerze mówiąc to nie spodziewałyśmy się takiej zawartości już pierwszego dnia. Od dzisiaj każda z nas będzie miała do otworzenia okienko z drewnianego kalendarza (wspólnie) i ze swojego osobistego kalendarza 🙂 Z niecierpliwością czekam na jutro.

Nasze kalendarze:

A  z tyłu wyglądają tak:

2 grudnia

Dzisiaj w kalendarzu znów było zadanie. Miałyśmy odnaleźć dwa „x” na podłodze (w naszych pokojach), a następnie przejść od nich określaną liczbę kroków do kolejnej wskazówki.  Następna podpowiedź wskazywała, gdzie znajdują się prezenty (w moim łóżku i Mai szafie). Były to dwa świąteczne swetry (mięciutkie i ciepłe).

 

3 grudnia

Dzisiaj w okienku znalazłyśmy takie słodycze:

 

4 grudnia

A w okienku: świecąca przypinka-bałwanek 🙂

 

5 grudnia

Nie ma jak czekoladka bez śniadania! Takie rzeczy tylko w grudniu! 🙂

6 grudnia

Dzisiaj w okienku znalazłyśmy karteczkę, na której było napisane: „Zróbcie kawusie dla taty i mamy, a jak ją zrobicie to dalej zagramy”. Przeszłyśmy do kuchni i zaczęłyśmy robić kawę, gdy nagle obok ekspresu zobaczyłyśmy kolejną karteczkę: „Kawa już zrobiona? Super! Teraz pranie! A po pracy ciężkiej nagrodę  dostaniesz!” Zniechęcone poszłyśmy do łazienki. Nie bardzo chciało nam się z samego rana robić pranie, ale otworzyłyśmy pralkę, żeby załadować do środka brudne ubrania. Otworzyłyśmy pralkę i TADAAAAM! W środku były kapcie-Mikołaje oraz przebranie Mikołaja.  Prezenty ekstra 🙂

Wcześniej też przyszedł Mikołaj. Z siostrą o 2 w nocy odkryłyśmy prezenty 🙂 Ja dostałam zestaw do robienia slimów i klocki Lego, a Maja tęczowego slima i Zestaw Lego Friends. No i oczywiście całe 2 skarpety słodyczy!

 

7 grudnia

Dzisiaj w kalendarzu był strój choinki (dla Mai) i świąteczne kolczyki (dla mnie).

8 grudnia

Dzisiaj w kalendarzu były takie czekoladowe batoniki:

9 grudnia

Dzisiaj w okienku była karteczka, która prowadziła nas do przedpokoju. Podpowiedzi miałyśmy szukać w butach. Maja w lewym, a ja w prawym. Następnych podpowiedzi miałyśmy szukać w kieszeniach kurtek. Wskazówki z nich doprowadziły nas pod nasze biurka, gdzie znalazłyśmy dwa świecące bałwany do malowania.

10 grudnia

Dzisiaj w okienku była karteczka w kształcie choinki. Nic nie było na niej napisane. Domyśliłyśmy się, że chodzi o świeżo ubrane drzewko, na którym mogła być dalsza podpowiedź lub niespodzianka. Po poszukiwaniach pomiędzy gałęziami odnalazłyśmy dwa pluszaki: mikołaja i pingwina.

11 grudnia

W kalendarzu była dzisiaj świecąca przypinka-renifer.

12 grudnia

Dzisiaj w okienku były czekoladki w kształcie bałwanka.

13 grudnia

Dzisiaj w okienku była karteczka, która prowadziła nas do regału z książkami, oraz 2 karteczki z działaniami. Miałyśmy szukać: ja na drugiej półce od dołu, w szóstej książce od lewe. Numer strony wskazywał wynik działania z drugiej kartki (u mnie wyszła strona 7  ).  Maja poszukiwała  na czwartej półce od góry, w dwudziestej książce od prawej. Tutaj numerem strony też był wynik działania, ale trochę łatwiejszego. Na wskazanych stronach znalazłyśmy kolejną podpowiedź prowadzącą do naszych łóżek 🙂 Pobiegłyśmy tam szybko i znalazłyśmy zielone świąteczne sweterki 🙂 Są śliczne! Ciekawe co będzie jutro!!

14 grudnia

W okienku znalazłyśmy dzisiaj karteczkę z napisem „na Tobie”. Zastanawiające…co to mogło oznaczać? Na początku nie wiedziałyśmy o co chodzi, lecz po pewnym czasie na nogach Mai zauważyłam litery: „IN”(na jednej nodze) oraz „KA”. Potem spojrzałam na swoje nogi: na prawej „CH”, a na lewej „O”. Razem tworzyły one słowo CHOINKA 🙂 Pod naszym drzewkiem znalazłyśmy czerwone pudełko, a w nim dwie laleczki „Monchhichi”.

15 grudnia

Dzisiaj w kalendarzu była karteczka z napisem „szukaj gwiazdy i prezentu”. Po poszukiwaniach znalazłyśmy naklejki z podanymi symbolami, przyklejone do mebli (gwiazda na drzwiach pokojowych – opaska z nogami elfa wisiała na klamce po drugiej stronie drzwi, a prezent na drzwiach szafy – za nimi opaska-prezent).

A tak wyglądają nasze świąteczne opaski:

16 grudnia

Dzisiaj w okienku były żele do kąpieli w kształcie bombek.

17 grudnia

Dzisiaj w okienku były dwa lizaki zrobione z czekolady.

18 grudnia

Dzisiaj w kalendarzu znalazłyśmy karteczkę, na której napisane było „Zuzia lubi układanki, Maja modne ciuszki. Gdzie jest wasza niespodzianka zdradzą wam paluszki”. Na naszych palcach napisane było „kryjówka”. Mamie najwyraźniej spodobało się pisanie po nas, kiedy śpimy 🙂 W kryjówce Mai (pod jej łóżkiem) była sukienka pierniczek i świąteczne puzzle.

19 grudnia

Dzisiaj w okienku po raz drugi znalazłyśmy dwa czekoladowe bałwanki.

20 grudnia

W okienku kalendarza były rozsypane literki, które układały się w słowo „plecak” W swoich „teczkach” znalazłyśmy: biało-czerwony długopis z pomponem i dzwoneczkami na końcu oraz długopis z notesikiem w kształcie pieska.

W tym roku mama poszalała z kalendarzem, bo więcej jest w okienkach gadżetów, niż słodkości 🙂 Jak dla mnie bomba!

21 grudnia

W kalendarzu była karteczka z napisem „pudełko”. Na środku pokoju leżał karton wypełniony skarpetkami, a w nim kolejna podpowiedź:  „Skarpetki poskładaj,  potem dno pudła zbadaj!”. Gdy poskładałyśmy skarpetki na dnie pudełka znalazłyśmy dwie pozytywki (grające kolędy) z pięknie pachnącymi mydełkami w środku.

22 grudnia

W kalendarzu była karteczka z napisem „stół”. Pod meblem znalazłyśmy dwie laleczki „Monchhichi” (tym razem w stroju bałwanka).

23 grudnia

W okienku znalazłyśmy karteczkę, na której napisane było „Odszukajcie cztery pudełeczka z czterema zadaniami (w łazience, kuchni, przedpokoju i w dużym pokoju). Po poszukiwaniach odnalazłyśmy polecenia:

 1. Proszę bardzo włożyć ubranie, inaczej zabawa w tym punkcie stanie!
 2. Pościel łóżko i to ładnie, inaczej podarek bałwan Ci skradnie!
 3. Dwie kawusie bardzo proszę, inaczej zbudzić się nie znoszę!
 4. Przytul mamusię i tatusia swojego, jeśli zrobiłaś wszystkie zadania wskazówkę, gdzie prezent dostaniesz od niego.

Po zrobieniu wszystkiego, co nakazywały karteczki mama wręczyła nam zapakowane pudełko, w którym znalazłyśmy dwa świąteczne kubki z pokrywką, żele do kąpieli w kształcie bombek (tym razem o innym zapachu) oraz sporą ilość słodyczy. Kalendarz adwentowy jeszcze nigdy nie był tak hojny, jak w tym roku. szkoda, że jutro ostatnie okienko…

24 grudnia

W kalendarzu znalazłyśmy karteczkę z napisem „Pudła w przedpokoju”. Stały tam kartony ułożone jeden na drugim (prawie pod sufit). Musiałyśmy otworzyć każdy z nich. Większość była pusta. W jednym była karteczka-kupon na dodatek do gry Sims4 (wybrałyśmy „miejskie życie”). W 2 innych znalazłyśmy podświetlane tablice z literkami. Są super!

 

 

 

Gwiazdki:

19 odpowiedzi do “Mój kalendarz adwentowy. Wreszcie otwieram okienka!! 1-24 grudnia (2018)”

 1. Dear sir!

  We offer a service of sending newsletters via contact configurations to the sites of companies via all domain zones of the world.

  website =» xn—-7sbb1bbndheurc1a.xn--p1ai

  Your message is sent to E-mail address
  of organization one hundred percent will get to the incoming folder!

  4000 bases:
  Price List =» xn—-7sbb1bbndheurc1a.xn--p1ai/prajs-list/

  Test:
  20000 messages on foreign zones to your electronic box – twenty dollars.
  We need from You only E-mail, title and text of the letter.

  In our price list there are more 800 databases for all countries of the world.
  Common databases:
  All Europe 44 countries 60726150 of domains – 1100$
  All European Union 28 countries 56752547 of sites- 1000$
  All Asia 48 countries 14662004 of sites – 300$
  All Africa 50 countries 1594390 of domains – 200$
  All North and Central America in 35 countries 7441637 of sites – 300$
  All South America 14 countries 5826884 of domain names – 200$
  New domains from around the world registered 24-48 hours ago. (A cycle of 15 mailings during the month) – 500$
  Businesses of Russia 4025015 – 300$
  Ukraine 1114526 of sites – 100$
  All Russian-speaking countries minus Russia are 14 countries and there are 1979217 of domain names – 200$
  New domains of the Russian Federation, registered 24-48 hours ago (A cycle of 15 mailings during the month) – 250$

  Our databases:
  WHOIS databases of sites for all countries of the world.
  You can purchase our databases separately from newsletter’s service at the request.

  P.S.
  Please, do not respond to this commercial offer from your email account, as it has been generated automatically and will not get anywhere!
  Contact Feedback form =» xn—-7sbb1bbndheurc1a.xn--p1ai/to-order/

  PRICE LIST:

  Test mailing: $20 – 20000 contact forms websites

  All Europe 44 countries there are 60726150 websites – $1100

  All EU 28 countries there are 56752547 websites – $1000

  All Asia 48 countries there are 14662004 websites – $500

  All Africa 50 countries there are 1594390 websites – $200

  All North and Central America is 35 countries there are 7441637 websites – $300

  All South America 14 countries there are 5826884 websites – $200

  Top 1 Million World’s Best websites – $100

  Top 16821856 the most visited websites in the world – $300

  New websites from around the world registered 24-48 hours ago. (A cycle of 15 mailings during the month) – 500$

  Businesses and organizations of the Russian Federation – there are 4025015 websites – $300

  All Russian-speaking countries minus Russia – there are 14 countries and 2440822 websites – $200

  New websites of the Russian Federation, registered 24-48 hours ago. (A cycle of 15 mailings during the month) – 250$

  1499203 of hosting websites around the world (there are selections for all countries, are excluded from databases for mailings) – $150

  295285 websites of public authorities of all countries of the world (selections for all countries, are excluded from databases for mailings) – $100

  3516251 websites online stores Worldwide – $250

  CMS mailings:

  3dCart 14689 websites – $50
  Adobe CQ5 133567 websites – $80
  Advance 17589 websites – $50
  AdVantShop.NET 2453 websites – $30
  ALMA 7095 websites – $30
  Ametys 2389 websites – $30
  Amiro 29587 websites – $30
  Angora 20357 websites – $50
  AVS 1369 websites – $30
  BbPress 1487 websites – $30
  BESTWEB 2699 websites – $30
  BigCommerce 78257 websites – $50
  Bitrix 319687 websites – $80
  Blogger 658267 websites – $80
  Blogspot 279865 websites – $80
  BuddyPress 51477 websites – $50
  Burning Board 4659 websites – $30
  Catalyst Web 11689 websites – $50
  ClassiPress 11796 websites – $50
  CMSimple 11052 websites – $30
  Concrete5 72100 websites – $50
  Contao 110897 websites – $80
  CONTENIDO 5069 websites – $30
  Convio 2268 websites – $30
  Coppermine Photo 1296 websites – $30
  CS Cart 11400 websites – $30
  Datalife Engine 42587 websites – $50
  Dede 230589 websites – $100
  DedeEIMS 96068 websites – $50
  DIAFAN 4058 websites – $30
  Discuz 47962 websites – $50
  Django 71167 websites – $50
  DokuWiki 9588 websites – $30
  Dotnetnuke 82964 websites – $50
  Drupal 978298 websites – $100
  EasyBlog 1165978 websites – $100
  EPiServer 29876 websites – $50
  ExpressionEngine 1769823 websites – $150
  eZ Publish 5367 websites – $30
  F- 9356 websites – $30
  FireBoard 1567 websites – $30
  General Blogs 2067 websites – $30
  GetSimple 23094 websites – $50
  Host 6871 websites – $30
  HostCMS 5042 websites – $30
  HubSpot 31762 websites – $50
  i- 9438 websites – $30
  Image 1368 websites – $30
  InSales 14149 websites – $50
  InSales 11081 websites – $30
  InstantCMS 4136 websites – $30
  InteractiveBBS 32367 websites – $50
  Invision Power Board 2430 websites – $30
  IPBoard 2266 websites – $30
  IT 15189 websites – $50
  jforum 1056 websites – $30
  jobberBase 3387 websites – $30
  Joomla K2 154367 websites – $80
  Joomla 1906994 websites – $200
  Koobi 3722 websites – $30
  Liferay 5137 websites – $30
  Made Simple 20567 websites – $50
  Magento 369447 websites – $80
  MediaMaxScript 103896 websites – $80
  MediaWiki 41468 websites – $50
  Microsoft SharePoint 13198
  MODx 64023 websites – $50
  Moodle 8195 websites – $30
  Movable Type 13096 websites – $50
  MyBB 4367 websites – $30
  myUPB 3397 websites – $30
  NetCat 7294 websites – $30
  NG 18356 websites – $50
  NING 3687 websites – $30
  NopCommerce 18600 websites – $30
  Open 5916 websites – $30
  OpenCart 667000 websites – $80
  Osclass 4652 websites – $30
  osCommerce 68468 websites – $50
  OUR- 3096 websites – $30
  OXID eShop 12200 websites – $50
  Oxwall 6800 websites – $30
  Parallels Plesk Sitebuilder 174216 websites – $80
  php 14367 websites – $50
  php Link 2298 websites – $30
  phpBB 24400 websites – $30
  PHP-Fusion 2596 websites – $30
  PHPMelody 2365 websites – $30
  PHP-Nuke 2489 websites – $30
  PHPShop 2667 websites – $30
  PHPWeb 29789 websites – $50
  PHPWind 4032 websites – $30
  Plone 84962 websites – $50
  PowerEasy 1697 websites – $30
  Prestashop 434100 websites – $80
  Question2Answer 5598 websites – $30
  R 296498 websites – $80
  ReadyScript 6487682 websites – $80
  S.Builder 394367 websites – $80
  Shopify 6093709 sites websites – $400
  Shoutbox 145564 websites – $80
  SilverStripe 31721 websites – $50
  Simpla 17429 websites – $50
  Sitecore 74861 websites – $50
  Sitefinity 4183 websites – $30
  SMF 8111 websites – $30
  SocialGO 54267 websites – $50
  SPIP 28269 websites – $50
  Squarespace 1098231 websites – $100
  StoreLand 8257 websites – $30
  SupeSite 12367 websites – $50
  Textpattern 10900 websites – $30
  TikiWiki 1446 websites – $30
  Tilda 47396 websites – $50
  Tumblr 302357 websites – $80
  TYPO3 845009 websites – $80
  Umbraco 146064 websites – $80
  UMI.CMS 13191 websites – $50
  VamShop 1737 websites – $30
  vBulletin 14460 websites – $30
  Volusion 16006 websites – $50
  WallpaperSiteScript 2811 websites – $30
  Weebly 191753 websites – $80
  Wix 3379081 sites websites – $250
  WooCommerce 4459525 websites – $310
  Wordpress 35354537 websites – $650
  XenForo 21105 websites – $30
  XOOPS 20467 websites – $50
  XpressEngine 8565 websites – $30
  Zen Cart 26524 websites – $30

  Country:

  .ae 200462 websites UAE – $50
  .ae 1820 websites International zone UAE:.com .net .biz .info .name .tel
  .ag 11931 websites Antigua and Barbuda – $50
  .ai 33130 websites Anguilla – $50
  .am 21995 websites Armenia – $50
  .am 1684 websites International zone Armenia:.com .net .biz .info .name .tel
  .ar 782608 websites Argentina – $80
  .ar 75496 websites International zone Argentina:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .ar.com 135 websites – $30
  .at 1356722 websites Austria – $100
  .at 181907 websites International zone Austria :.com .net .biz .info .name
  .au 2432174 websites Australia – $150
  .au 461279 websites International zone Australia:.com .net .biz .info .name
  .az 17855 websites Azerbaijan – $50
  .az 2036 websites International zone Azerbaijan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .ba 15725 websites Bosnia and Herzegovina – $30
  .ba 2291 websites international zone Bosnia and Herzegovina:.com.net.biz.info.org.name.tel.mobi.asia-$30
  .be 1349658 websites Belgium – $100
  .be 1056248 websites International zone Belgium:.com .net .biz .info .name
  .bg 54418 websites Bulgaria – $50
  .bg 50685 websites International zone Bulgaria:.com .net .biz .info .name
  .bo 2602 websites Bolivia – $30
  .bo 29415 websites International zone Bolivia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .br 3205100 websites Brazil – $200
  .br 1230078 websites International zone Brazil:.com .net .biz .info .name .
  .by 99148 websites Belarus – $50
  .by 1574 websites International zone Belarus:.com .net .biz .info .name .tel
  .ca 2587463 websites Canada – $150
  .ca 288395 websites International zone Canada:.com .net .biz .info .name
  .cc 436396 websites – $80
  .cc 1920589 websites Cocos Keeling Islands- $150
  .cf 2461460 websites Central African Republic – $150
  .cg 526 websites Congo – $30
  .ch 1629450 websites Switzerland – $100
  .ch 205292 websites International zone Switzerland:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .ci 5794 websites Cote d’Ivoire – $30
  .ci 112 websites International zone Cote d’Ivoire:.com .net .biz .info .name
  .cl 590401 websites Chile – $80
  .cl 65996 websites International zone Chile:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .cm 29221 websites Cameroon- $50
  .cn 23160610 websites China – $600
  .cn 1372416 websites International zone China:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$100
  .co 1878923 websites Colombia – $100
  .co 10854 websites International zone Colombia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .cx 15753 websites Christmas Island – $50
  .cy 11092 websites Cyprus – $50
  .cy 744 websites International zone Cyprus:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .cz 1001208 websites Czech Republic – $100
  .cz 193400 websites International zone Czech Republic:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .de 15078512 websites Germany – $350
  .de 3894156 websites International zone Germany:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$150
  .dk 1319155 websites Denmark – $100
  .dk 148164 websites International zone Denmark:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .dm 23318 websites Dominica – $50
  .dn.ua 1835 websites – $30
  .do 5255 websites Dominican Republic- $30
  .dy.fi 1112 websites – $30
  .dz 5382 websites Algeria – $30
  .ec 11731 websites Ecuador – $50
  .ec 2897 websites International zone Ecuador:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .ee 131791 websites Estonia- $50
  .ee 10490 websites International zone Estonia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .es 1509048 websites Spain – $100
  .es 683845 websites International zone Spain:.com .net .biz .info .name .tel .eu 3046076 websites Europe – $150
  .eu 633384 websites International zone Europe:.com .net .biz .info .name .fi 361111 websites Finland – $80
  .fi 69631 websites International zone Finland:.com .net .biz .info .name .fr 2810983 websites France – $150
  .fr 639546 websites International zone France:.com .net .biz .info .name .ge 24598 websites Georgia – $50
  .ge 1676 websites International zone Georgia:.com .net .biz .info .name .tel .gf 996 websites French Guiana – $30
  .gg 10528 websites Guernsey islands – $50
  .gh 703 websites Ghana – $30
  .gi 981 websites Gibraltar – $30
  .gp 2044 websites Guadeloupe – $30
  .gq 2027422 websites Equatorial Guinea – $100
  .gr 327215 websites Greece – $80
  .gr 57984 websites International zone Greece:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$150
  .gt 15351 websites Guatemala – $50
  .hk 116093 websites Hong Kong – $50
  .hm 335 websites Heard & McDonald islands – $30
  .hn 4732 websites Honduras – $30
  .hr 75736 websites Croatia – $50
  .hr 16592 websites International zone Croatia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia
  .ht 1299 websites Haiti – $30
  .hu 53940 websites International zone Hungary:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .ie 209620 websites Ireland – $50
  .ie 49861 websites International zone Ireland:.com .net .biz .info .name .il 196266 websites Israel – $80
  .il 38537 websites International zone Israel:.com .net .biz .info .name .tel .in 1157482 websites India – $100
  .in 266179 websites International zone India:.com .net .biz .info .name .tel .io 496216 websites British Indian Ocean – $80
  .iq 2401 websites Iraq – $30
  .ir 574258 websites Iran – $80
  .ir 15487 websites International zone Iran:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia
  .it 2410105 websites Italy – $150
  .it 954040 websites International zone Italy:.com.net.biz.info.org.name.tel.mobi.asia-$100
  .je 3016 websites Ireland – $30
  .jp 1825219 websites Japan – $150
  .jp 4683252 websites International zone Japan:.com.net.biz.info.org.name.tel.mobi.asia-$200
  .jp.net 5170 websites – $30
  .ke 14677 websites Kenya – $50
  .kg 10350 websites Kyrgyzstan – $30
  .kg 664 websites International zone Kyrgyzstan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .ki 79 websites Kiribati – $30
  .kn 3211 websites Saint Kitts and Nevis – $30
  .kr 272463 websites Korea- $80
  .kw 484 websites Kuwait – $30
  .ky 5783 websites Cayman Islands – $30
  .kz 113180 websites Kazakhstan – $80
  .kz 5876 websites International zone Kazakhstan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .lc 1121 websites Saint Lucia – $30
  .lk 32654 websites Sri Lanka – $30
  .lt 137666 websites Lithuania- $50
  .lt 27710 websites International zone Lithuania:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia- $50
  .lu 74322 websites Luxembourg – $50
  .lu 4125 websites International zone Luxembourg:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .lv 86593 websites Latvia – $50
  .lv 8887 websites International zone Latvia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .ma 59103 websites Morocco – $50
  .mc 3046 websites Monaco – $30
  .md 16730 websites Moldova – $50
  .md 1293 websites International zone Moldova:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .me 761596 websites Montenegro – $80
  .me 86897 websites International zone Montenegro:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .mg 3715 websites Madagascar- $30
  .mk 13266 websites Macedonia – $50
  .ml 2158835 websites Mali – $100
  .mn 17044 websites Mongolia – $50
  .mq 1112 websites Martinique (French) – $30
  .mr 776 websites Mauritania – $30
  .ms 7265 websites Montserrat – $30
  .mt 1402 websites Malta – $30
  .mu 6475 websites Maurifius – $30
  .mv 1996 websites Maldives – $30
  .mw 8579 websites Malawi – $30
  .mx 670901 websites Mexico- $80
  .mx 174571 websites International zone Mexico:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .my 143039 websites Malaysia- $50
  .na 1094 websites – $30
  .nc 3497 websites New Coledonia (French) – $30
  .nl 3925784 websites Netherlands – $200
  .nl 1019697 websites International zone Netherlands:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$100
  .no 620882 websites Norway – $80
  .no 74318 websites International zone Norway:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .nu 255161 websites Niue- $50
  .nz 593127 websites New Zealand – $80
  .om 1701 websites Oman – $30
  .pe 83224 websites Peru – $50
  .pe 59157 websites International zone Peru:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .pk 44464 websites Pakistan – $50
  .pl 1795299 websites Poland – $100
  .pl 327587 websites International zone Poland:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .pr 1358 websites Puerto Rico – $30
  .pt 263136 websites Portugal – $80
  .pt 17691 websites International zone Portugal:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .py 5593 websites Paraguay – $30
  .py 653 websites International zone Paraguay:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .re 15089 websites Reunion (French) – $50
  .ro 424401 websites Romania – $80
  .ro 42046 websites International zone Romania:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .rs 85503 websites Serbia – $50
  .ru 5025331 websites Russian – $250
  .ru 514668 websites International zone Russian:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$80
  .rw 3806 websites Rwanda – $30
  .sa 20421 websites Saudi Arabia- $50
  .sa 5064 websites International zone Saudi Arabia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia – $30
  .sc 4442 websites Seychelles- $30
  .se 1491677 websites Sweden – $100
  .se 293316 websites International zone Sweden:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .sg 150351 websites Republic Of Singapore – $50
  .sh 7560 websites Saint Helena – $30
  .si 103778 websites Slovenia- $50
  .si 12879 websites International zone Slovenia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .sk 414198 websites Slovakia- $80
  .sk 31572 websites International zone Slovakia:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .sm 8897 websites San Marino – $30
  .sn 344 websites International zone Senegal:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .sn 4465 websites Senegal – $30
  .sr 580 websites Suriname – $30
  .sv 8432 websites Salvador- $30
  .sx 2901 websites Sint Maarten – $30
  .sy 2972 websites Syria – $30
  .sz 321 websites Swaziland – $30
  .tc 16384 websites Turks and Caicos Islands- $50
  .tf 19841 websites French Sauthern Territory – $50
  .tg 1230 websites Togo – $30
  .th 22368 websites Kingdom Of Thailand- $50
  .tj 6874 websites Tajikistan- $30
  .tj 34 websites International zone Tajikistan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia
  .tk 20085806 websites Tokelau – $500
  .tl 2748 websites East Timor – $30
  .tm 6395 websites Turkmenistan- $30
  .tm 44 websites International zone Turkmenistan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia
  .tr 243347 websites Turkey – $80
  .tr 138818 International zone Turkey:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia -$50
  .tt 1017 websites Trinidad & Tobago – $30
  .ua 553216 websites Ukraina – $80
  .ua 147202 websites International zone Ukraine:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$50
  .ug 3806 websites Uganda – $30
  .ug 720 websites International zone Uganda:.com .net .biz .info .name .tel .mobi.asia-$30
  .uk 5975887 websites United Kingdom – $250
  .uk 3304606 websites International zone United Kingdom:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$150
  .us 3139563 websites USA – $200
  .us 578927 websites International zone USA:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$80
  .uy 15571 websites Uruguay – $50
  .uy 31812 websites International zone Uruguay:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia-$30
  .uz 38357 websites Uzbekistan – $50
  .uz 365 websites International zone Uzbekistan:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia
  .vc 18641 websites Saint Vincent & Grenadines – $50
  .ve 14015 websites Venezuela – $50
  .ve 2898 websites International zone Venezuela:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia – $30
  .vg 8389 websites Virgin Islands (British) – $50
  .vi 109 websites Virgin Islands (US) – $30
  .vn 436005 websites Vietnam – $80
  .vn 161855 websites International zone Vietnam:.com .net .biz .info .name .tel .mobi .asia – $50
  .vu 1051 websites Vanuatu – $30
  .wf 1133 websites Wallis & Futuna Islands – $30
  .ws 99308 websites Samoa – $80
  .ye 18 websites Yemen – $30
  .yt 2004 websites Mayotte – $30
  .za 1008308 websites South Africa – $100

  0
 2. Hello! zuziaocenia.pl

  We make offer for you

  Sending your business proposition through the feedback form which can be found on the sites in the contact partition. Contact form are filled in by our program and the captcha is solved. The profit of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method improve the odds that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm@make-success.com
  WhatsApp – +44 7598 509161

  0
 3. Good day! zuziaocenia.pl

  We propose

  Sending your message through the Contact us form which can be found on the sites in the contact partition. Feedback forms are filled in by our software and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method improve the probability that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  WhatsApp – +44 7598 509161
  Email – FeedbackForm@make-success.com

  0
 4. Hello! zuziaocenia.pl

  We make offer for you

  Sending your message through the feedback form which can be found on the sites in the contact section. Feedback forms are filled in by our application and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method raise the probability that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm@make-success.com
  WhatsApp – +44 7598 509161

  0
 5. Hello! zuziaocenia.pl

  We make available

  Sending your commercial proposal through the feedback form which can be found on the sites in the contact section. Feedback forms are filled in by our software and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method improve the odds that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype – FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm@make-success.com
  WhatsApp – +44 7598 509161

  0
 6. Hi, zuziaocenia.pl

  I’ve been visiting your website a few times and decided to give you some positive feedback because I find it very useful. Well done.

  I was wondering if you as someone with experience of creating a useful website could help me out with my new site by giving some feedback about what I could improve?

  You can find my site by searching for „casino gorilla” in Google (it’s the gorilla themed online casino comparison).

  I would appreciate if you could check it out quickly and tell me what you think.

  casinogorilla.com

  Thank you for help and I wish you a great week!

  0
 7. I co się z Tobą Zuziu dzieje?
  Nigdy tu nie pisałam, ale z wielkim zainteresowaniem czytałam wszystko co tu zamieszczałaś 🙂
  Czekam z utęsknieniem na Twoje kolejne prace plastyczne i nowe wpisy 🙂

  Ps. nie jestem już dzieckiem, a mamą 7 letniego chłopca. Dałaś mi dużo inspiracji na prezęty dla mojego syna;)

  Ps2. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym, i uważam że jeśli nie porzucisz rysowania, to maluje się przed Tobą piekna przyszłość 🙂 Masz dziewczyno talent!

  Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinkę bardzo serdecznie!

  5
 8. We offer you the opportunity to advertise your products and services.
  Dear Sir / Madam There is an amazing offers for you. I can help you with sending your commercial offers or messages through feedback forms. The advantage of this method is that the messages sent through the feedback forms are included in the white list. This method increases the chance that your message will be read. The same way you received this message.

  Sending via Feedback Forms to any domain zones of the world. (more than 1000 domain zones.). The cost of sending 1 million messages for any domain zone of the world is $ 49 instead of $ 99.
  Domain zone .com – (12 million messages sent) – $399 instead of $699
  All domain zones in Europe- (8 million messages sent) – $ 299 instead of $599
  All sites in the world (25 million messages sent) – $499 instead of $999
  Domain zone .de – (2 million messages sent) – $99 instead of $199
  Domain zone .uk – (1.5 million messages sent) – $69 instead of $139
  Domain zone .nl – (700 000 sent messages) – $39 instead of $79

  Discounts are valid until March 25.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype – FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm2019@gmail.com

  It’s time to finish.

  0
 9. Kalendarz się kończy, ale mam nadzieję, że Ty nie zrezygnujesz z blogowania. Udało Ci się stworzyć naprawdę fajną stronkę. Sama niejednokrotnie wracałam do Twoich wpisów, np. szukając książki o nauce rysowania, czytając recenzję z parku trampolin czy poszukując inspiracji na prezenty dla nastolatków z rodziny. Fakt, że po tak długiej nieobecności wciąż masz czytelników najlepiej świadczy o jakości Twojego bloga.
  Liczę na kolejne ciekawe wpisy.
  Wesołych Świąt!

  5
 10. Niesamowite macie te zadania dziewczynki. Macie cudowne dzieciństwo i mogę się założyć, że niejedna dziewczynka marzy o takim kalendarzu! Uściski!

  5

Dodaj komentarz